Суперсила Супергероїв


Цією неймовірно потужною, енергетично зарядженою зміною ми відкриваємо літо-2022.

Напевно, немає дитини, яка б не хотіла бути схожою на того чи іншого супергероя всесвіту Марвел, володіти його суперсилою. Проте сьогодні весь світ захоплюється не супергероями Марвел, а супергероями України, які дивують світ своєю хоробрістю і стійкістю.


І саме сьогодні найкращий час для того, щоб діти зрозуміли, як круто бути українцем! Скільки справжніх супергероїв живе поруч з ними.

Залиште номер, і ми Вам зателефонуємо!
Ваше ім‘я
Телефон
Оберіть зміну
Протягом зміни діти будуть збирати унікальні суперсили українців: хоробрість, стійкість, волю, інтелект, благородство,взаємопідтримку й допомогу... Збираючи ці суперсили, діти познайомляться з реальними українцями, які ними володіють - найсильнішими людьми світу Миколою Вірастюком і Олексієм Новіковим; професором Ужгородського університету Федором Шандором, який на фронті, в перервах між боями, читає студентам лекції онлайн; незламною "Пташкою зі сталі» - Катериною з Тернопілля, яка піднімає бойовий дух бійців в підвалах Азовсталі, співаючи «Червону калину».

Діти зможуть проявити свої різні суперсили, взявши участь у «Богатирських іграх», в інтелектуальній грі "Що? Де? Коли?», у квесті «Козацькі скарби», проходячи трасу в мотузковому парку і граючи в лазертаг. Також діти зроблять ангели-обереги для наших воїнів, намалюють картину «Пес Патрон» на майстер-класі в Арт-студії «Д.Р.» і навчаться пекти паляниці на кулінарному майстер-клас .

Після цієї зміни табору на питання «Яка твоя суперсила?» діти з гордістю будуть відповідати «Я – українець!»

Суперсила супергероїв - найкращий початок літа! Бронюйте місце на цій зміні!