Неймовірно веселі, легкі, безтурботні. Майже як у кіно «Римські канікули». Тільки ще краще. Тому що замість італійських вуличок – золоті пляжі, а замість міської метушні – морські хвилі.
Діти відпочиватимуть у готелі “Карібо” на відомому курорті Болгарії – Золоті Піски, де широка пляжна смуга вкрита дрібним золотистим піском, а море має пологий спуск, що ідеально підходить для дітей.
До пляжу від готелю лише 300 м.
Готель має велику зелену і доглянуту територію, де є все для активного відпочинку:
Діти житимуть у світлих і просторих номерах із балконами і панорамними вікнами.
Розміщення: по 4 дитини в номері з усіма зручностями.
У кожному номері є:
Сервіс: щоденне прибирання, зміна білизни раз на тиждень і комплект рушників для кожної дитини.
3-разове харчування за системою «шведський стіл» (сніданок, обід, вечеря) + порційний полуденок.
Повноцінне збалансоване меню: щодня м’ясні та рибні страви, молочні продукти, овочі, фрукти, а також свіжа випічка, десерти.
Затишна атмосфера: діти їдять у ресторані готелю, який має простору терасу, де можна насолоджуватися їжею на свіжому повітрі.
Питний режим: цілодобовий доступ в холі готелю до кулеру з водою.
Це для нас завжди пріоритет №1.
Безпека проживання: Територія готелю закрита і цілодобово охороняється, є камери відео спостереження і пожежна сигналізація.
Медичний супровід: лікар у корпусі доступний цілодобово. Про будь-які проблеми зі здоров’ям батьки дізнаються миттєво.
Постійний нагляд: під час купання в морі чи басейні, активних ігор і виходу в місто за дітьми завжди стежать вожаті. Без дозволу і супроводу дитина не має права виходити з території готелю.
Ми дбаємо не тільки про фізичну, а й про емоційну, психологічну безпеку дітей. Вожаті і адміністрація табору слідкують за тим, щоб жодна дитина не зазнавала булінгу з боку інших, щоб кожен знайшов собі друзів у таборі.
Вожатий для дітей – наставник, майстер, найкращий друг, до якого можна підійти з будь-яким питанням і він завжди допоможе і підтримає.
Кожен учасник табору відчуває себе членом однієї дружної команди, де його завжди вислухають, підтримають і допоможуть.
У нашому таборі і діти, і вожаті мають ігрові імена і звертаються один до одного на «ти», незалежно від віку учасників.
Ранок: море, сонце і пісок
Купання в морі, аква розваги, ігри з м’ячем на пляжі, скульптури з піску, боді-арт – все те, заради чого їдуть на море.
День: ігри, квести, майстер-класи
Кожен зможе обрати те що йому більше до душі:
Вечір: енергія міжнародного табору
Шоу-програми під відкритим небом, тематичні вечірки і запальні дискотеки – ідеальний фінал дня, щоб виплеснути енергію і знайти нових друзів з інших країн.
Піратська вечірка
Програма включає піратський поєдинок, пошук захованого ключа до скарбів, багато піратських ігор, музику, анімацію і перекус.
Сафарі на джипах
Переправа через річку, захопливий OFF ROAD маршрут до німецького бункера та старовинної гробниці, стрільба з пневматичної гвинтівки.
Оглядова Варна+Grand Mall
Панорамна автобусна екскурсія по місту Варна.
Виїзд на панорамний оглядовий майданчик, звідки відкривається вид на місто, затоку і порт.
Відвідування великого торгового центру «Grand Mall»
Прогулянка на катері
Програма включає двогодинну морську прогулянку вздовж узбережжя, зупинку для купання в морі, перекус на борту.
Ціна путівки залежить від дати бронювання:
Додатковий бонус –25 € (діє незалежно від дати бронювання) для:
Акція «Разом веселіше»: Приведи друга, який ще не був у нашому таборі, і отримайте кожен бонус 20 €.
(Бонуси не сумуються)
Зробіть це літо особливим для дитини — нехай вона відчує легку атмосферу «Болгарських канікул» і щастя в кожній миті.
Шандига-Глушко Ольга, м. Хмельницький, січень 2026
У Віктора перший день після повернення був насичений уроками, які він пропустив. Але все одно він хотів розповісти про все, що відбувалося в таборі. Найбільше, звичайно, сподобалося катання на лижах, бо це був основний привід поїхати. Окрім цього, зустріч уже зі своїми організатором, вожатими та друзями. Як завжди (ми з вами, напевно, 4 роки) лише позитивні емоції. Дякуємо за організацію та атмосферу, яку ви створюєте для дітей.
Черна Наталя, м. Запоріжжя, липень 2025
Щиро дякуємо вам за неймовірні емоції, турботу, терпіння і веселощі! Ви зробили для наших діток відпочинок яскравим, незабутнім і справді чарівним. Кожен день із вами був сповнений радості, сміху, пригод і тепла. Ви стали для них не просто вожатими, а справжніми друзями! Дякуємо за вашу підтримку, за конкурси, пісні, танці і шалені ідеї. Нехай у вашому житті буде стільки ж світла і радості, скільки ви подарували нам!
Чеканова Наталія, м. Тернопіль, липень 2025
Щиро дякую за табір! За ці емоції! Програма дуже насичена. Евеліна постійно щось розказує. Це неймовірно!
Адамів Світлана, м. Тернопіль, липень 2025
Шановні організатори!
Щиро дякую вам за неймовірний досвід нашого сина! Ці 10 днів були по справжньому незабутніми — наповнені радістю, новими враженнями, шаленими емоціями та дружніми зустрічами.
Дякую вам за турботу, доброту та щоденну підтримку. Ви зробили цей відрізок часу надзвичайно особливим❤️
Данило завжди пам’ятатиме веселі ігри, цікаві заняття, теплу атмосферу та щирі посмішки.
Особлива вдячність за фото та відео репортажі) справді, ніби самі побували разом з вами у таборі🤣
Сподіваюся, що зустрінемось наступного року!
З найкращими побажаннями, сімʼя Адамів❤️
Клюй Ірина, м. Фастів, липень 2025
Велике дякую за вашу працю! Настя в таборі вперше, тому я дещо переживала. Виявилося – даремно! Дитина в захваті! Отримала купу позитивних емоцій та новий досвід! Дякую за такий крутий та насичений відпочинок!🔥
Бень Олена, м. Хмельницький, липень 2025
Щиро дякуємо вам за такий чудовий відпочинок для наших дітей. Дивимось відео і плачемо разом з нашими дітьми. Все було просто вау, в дитини стільки емоцій та позитиву, що словами не передати. А завдяки фото і відео я ніби разом з вами відпочивала. Дякую за вашу роботу, за вашу турботу, за ваші емоції та за те, що моя дитина знайшла багато друзів.Не прощаємось, а кажемо, до наступної зустрічі.
Лазо Анастасія, м. Київ, липень 2025
Дуже ДЯКУЮ за відпочинок, розваги, активності!!! Ви зробили це літо! ❤️ Все на висоті, як завжди!!! 🔥🔥🔥
Кіндратишин Марія, м. Тернопіль, липень 2025
Величезне Дякую за відпочинок!!!! Тільки позитивні враження і незабутні емоції. Ще хочеться окремо подякувати вожатим за креатив і особистий підхід до кожної дитини. До зустрічі у наступному сезоні
Лубенська Світлана, м. Суми, липень 2025
Дякую за активний, позитивний та емоційний відпочинок сина. Із сумом та гарними спогадами їде додому.
Апольська Катерина, м. Тернопіль, липень 2025
Щиро дякуємо за такий позитивний відпочинок і таку кількість нових вражень та незабутніх емоцій.
Драчук Ліна, м. Хмельницький, липень 2025
Дякую вам від щирого серця! Мій син чудово провів час у таборі — кожен день був цікавий і особливий.
Я дуже вдячна всім організаторам та вожатим за турботу, увагу та тепле ставлення до дітей. Ваша робота — безцінна!)
Дутова Дар’я, м. Харків, липень 2025
Приєднуюсь до вище написаних слів подяки. Я теж дякую за насичений відпочинок сина. Тепер він хоче на зимні канікули до вас ))
Малько Анастасія, м. Тернопіль, липень 2025
Дякуємо за насичений , різноманітний і емоційний відпочинок ! ☺️ Вражень багато , спогадів ще більше.
До наступного літа 🌸❤️
Тихонюк Надія
Доброго дня. Я дуже рідко пишу коментарі.Але тут захотілось залишити справжній відгук про табір. Моя донька Ангелінка12 років-перший раз була у цьому таборі. Сказати щой їй було там цікаво, весело і комфорто—ЦЕ НІЧОГО НЕ СКАЗАТИ. Настільки все продумано до дрібниць і чітко злагодженно, що вона навіть рідко дзвонила до мене…..
. На запитання по приїзду: Чи поїде вона ще туди? Однозначно було ПОЇДУ ПОЇДУ І ЩЕ ХОЧУ. Отже напрошується висновок один,— а точніше ЩИРА ПОДЯКА всім, хто долучився до цього чудового відпочинку! Дякую вам. До наступних зустрічей. (Ангелінку в зимовий
табір вже можете записати)
Нечай Галина
Найкращий табір. Даша і Свєта були в різних таборах, але так багато позитивних емоцій не було жодного разу. Діти у захваті. Екскурсії, подорожі, квести, свята, ігри продумані до дрібниць. Величезна подяка керівнику табора та чудовим вожатим. До нових зустрічей.
Максимюк Ірина
Дякуємо, що з такою великою любов’ю робите свою роботу, за те, що віддаєтеся на повну, що любите дітей, дай вам Боже здоров’я, сил і натхнення, щоб ще чим побільше дітей змогли відпочивати в ваших таборах. KIT.Camp – найкращі, і ми щоразу утверджуємося в цьому.
Клімчук Наталія
Дякую всім за чудовий відпочинок та масу позивних емоцій. Цьогорічний табір перевищив всі очікування. Софійка в захваті хоча спочатку не дуже хотіла їхати Хай Господь благословить Вашу працю, натхнення Вам і багато нових ідей та можливостей їх реалізовувати
. З нетерпінням чекаємо нових зустрічей
Баранюк Марія
Дякуємо, Тетяно Геннадієвно, вам, та вашим чарівним помічницям за чудово проведений час! Подорож незабутня, враження чудові)
Романів Оксана
Тетяно Геннадієвно, хочемо подякувати за цікаву поїздку, гарно продуману програму. Святослав задоволений, а це – основне! Зичимо Вам цікавих ідей та розвитку КІТcamp.
Андрієва Лілія
Дякуємо за гарний відпочинок, Віталіна під враженням, плаче безкінечно, надіємось ще зустрінемось)
Ірина Поліщук
І вам щиро вдячні за цю нелегку працю. За те, що цей табір залишає так багато позитивних емоцій для наших дітей
Олексій Дарія
Дякуємо за творчі, креативні, дружні, натхненні два щасливих тижні, подаровані нашим дітям!
Роман Іванов
Мене дуже радує те, що моя Саня проводить час не тільки в телефоні, хоча я і так загрузив її по максимуму різними додатковими гуртками і репетиторами.
Але те, що робите Ви, це взагалі окрема тема, це не тільки ігри, це тімбілдінг, це не нудна теорія а практика, яка потрібна для подальшого становлення дитини як повноцінного члена суспільства. Враховуючи, що в теперішній час ми стикнулися з дистанційним навчанням – то це для мене виглядає як навмисна спроба деградувати дітей і не дати їм потрібних знань.
Я дякую Вам, за те, що вкладаєте в дітей частинку себе, я бачу, шо Ви робите це щиро, з любовю і креативно, так, шоб дітки були задоволені.. Радий, що наші шляхи в певний період часу пересіклися і дякую, шо закладаєте хороший і потрібний фундамент для майбутніх членів соціуму…
Може багато написав, вибачте))), просто хотів подякувати за ту копітку і важливу роботу яку робите Ви і Ваша команда
Чабаненко Євгенія
Дякуємо Вам надзвичайно за таку чудову реалізацію дитячого відпочинку!!! Славомир сумує та скаржиться, що зміна виявилась такою короткою. Це був його перший виїзд у табір і йому сподобалося надзвичайно! Позитивні емоції у теперішній складний час безцінні
Максимюк Ірина
Дякую за чудовий табір! Каже Остап, що цей був найкращий! Пророблена велика робота. А задоволені діти це найкращий результат! Дякую Тетяні Генадіївні, адміністраторам і звичайно вожатим, що робите дитинство наших дітей справжнім!
Ви можете нам зателефонувати, написати у месенджери або залишити заявку на сайті, і ми обов’язково з вами зв’яжемося
Телефон:
Viber, Телеграм, WhatsApp
© KITCamp