Калейдоскоп професій


Ця зміна не залишить байдужою жодну дитину! Дітям надзвичайно цікаво приміряти на себе різні дорослі професії. І в нас усе по-дорослому: трудові книжки, гроші, зарплата.

Кожного дня діти будуть знайомитися з новою професією і випробовувати її на собі. Світ професій неосяжний і багатогранний. Але нам вдалося вибрати в цьому калейдоскопі 10 найцікавіших скелець, від яких діти будуть у захваті.

Залиште номер, і ми Вам зателефонуємо!
Ваше ім‘я
Телефон
Оберіть зміну
Діти примірюють на себе традиційні популярні професії, які ніколи не втратять свою актуальність, - лікаря, кухаря, архітектора. А також менш розповсюджені, але не менш (а може й, більш) привабливі – фокусника, детектива, дизайнера, стиліста, художника-ілюстратора. І, звісно, ми не могли обійти увагою трендову професію блогера. А ще діти познайомляться з рідкісними професіями, про існування яких багато з нас навіть не здогадуються, – слухач сиру, дояр змій, продавець сліз та інші. І навіть спробують себе в ролі гейм-тестера.

Знайомство з кожною професію має практичну направленість і свою «родзинку»:
тренінг з надання першої допомоги (професія лікаря);
кулінарний майстер-клас «Ягідний пиріг» (професора кухаря);
проєкт «Місто моєї мрії» з конструктора лего (професія архітектора);
малювання ілюстрації до улюбленої книжки в арт-студії «Д.Р.»;
захоплюючий детективний квест по місту;
практикум фокусника, на якому діти навчаться робити прості, але дуже ефектні фокуси, щоб потім дивувати своїх друзів.

Також ми організуємо для дітей цікаві екскурсії та зустрічі з представниками деяких професій.

Протягом 10 днів діти будуть досліджувати свої інтереси та вживатися в різні професії, шукаючи відповіді на питання: Що хочу робити Я? Що МЕНІ найбільше подобається? Можливо, саме на цій зміні ваша дитина знайде професію, яка в подальшому стане справою її життя. Тому поспішіть забронювати для неї місце!