Драйвові мандри Україною


Цього літа дітей табору КІТ.Camp чекає драйвова мандрівка рідною країною. Подорожувати Україною не менш цікаво, ніж Європою. Чого тільки не побачиш тут: морське узбережжя, мальовничі Карпати, безкрайні поля і навіть пустелю.

Не пропустіть цю надзвичайно цікаву зміну, наповнену захоплюючими пригодами в горах і на морі, зустріччю з Лісовою Мавкою і Чугайстером, знайомством з таємницями середньовічних замків і подвигами славнозвісних козаків.
Залиште номер, і ми Вам зателефонуємо!
Ваше ім‘я
Телефон
Оберіть зміну
Діти відкриють для себе 7 чудес України, познайомляться з найстарішими і найвідомішими українськими містами – Києвом, Черніговом, Львовом, Одесою. Дізнаються багато цікавого про рідне місто, побувають в тернопільських підземеллях і піднімуться на дзвіницю Катедри.

Родзинкою зміни стане літнє свято Івана Купала. Діти дізнаються про українські коріння і традиції цього свята, сплетуть чудові віночки і візьмуть участь у незабутній вечірці Івана Купала.

Після цієї зміни діти будуть ще більше пишатися тим, що живуть в Україні! А після перемоги обов'язково захочуть разом з батьками відвідати ті куточки України, про які дізналися на зміні. Мандруймо Україною, вона того варта!