Міський табір повного дня для дітей 6-12 років

Якщо ви хочете, щоб під час канікул ваша дитина мала цікавий відпочинок, насичений подіями і незабутніми враженнями, щоб вона проводила багато часу на свіжому повітрі в іграх з однолітками, щоб вона «прокачала» свої комунікаційні навички, отримала багато позитивних емоцій і знайшла нових друзів,

запишіть її в наш міський табір!

Наш досвід в організації літнього дозвілля дітей – 8 років.
 
В цифрах це 800 щасливих дітей, 52 тематичних зміни і 100% любові.
 
Ми вміємо створити цікавий, корисний і безпечний простір для кожної дитини.

Міський табір повного дня для дітей 6-12 років

Якщо ви хочете, щоб під час канікул ваша дитина мала цікавий відпочинок, насичений подіями і незабутніми враженнями, щоб вона проводила багато часу на свіжому повітрі в іграх з однолітками, щоб вона «прокачала» свої комунікаційні навички, отримала багато позитивних емоцій і знайшла нових друзів,

запишіть її в наш міський табір!

Наш досвід в організації літнього дозвілля дітей – 8 років.
В цифрах це 800 щасливих дітей, 52 тематичних зміни і 100% любові.
Ми вміємо створити цікавий, корисний і безпечний простір для кожної дитини.

5 причин, чому діти обирають нас:

1. Психологічний комфорт: кожен відчуває себе членом дружної команди, де тебе завжди вислухають, підтримають і допоможуть.
2. Надзвичайно цікаві тематичні програми кожної зміни.
3. Драйвові вечірки, цікаві майстер-класи, веселі ігри і квести на свіжому повітрі.
4. Вожаті, що є старшими друзями, спілкуються з дітьми на рівних, з якими завжди цікаво і весело.
5. Дружня атмосфера, що заряджає і надихає: дітей хвалять, з ними радяться, їх нагороджують

5 причин, чому батьки обирають нас:

1. Дитина у безпеці і зайнята корисними і цікавими справами.
2. Програма поєднує навчання, заняття спортом і активний відпочинок на свіжому повітрі.
3. Ігри та тренінги на підвищення самооцінки дітей, командну взаємодію.
4. Розвиток комунікативних навичок: діти вчаться домовлятися і відстоювати свою думку, аргументовано сперечатися і чути співрозмовника, керувати своїми емоціями.
5. Відношення до дітей: в таборі працюють вожаті, які щиро люблять дітей і отримують задоволення від спілкування з ними.

Що чекає на дітей протягом кожної зміни?

– Яскраві позитивні емоції, незабутні враження щодня з 8:30 до 18:30
– Смачний ланч, ситний обід та корисний полуденок
– Тімбілдінгові ігри в парку для згуртування колективу
– Цікаві квести в приміщенні та під відкритим небом
– Велика рольова гра
– Ігри нашого дитинства та активний відпочинок на свіжому повітрі
– Інтелектуальні батли (брейн-рінг, квізи)
– Творчі та кулінарні майстер-класи
– Тематичні вечірки, ігри та конкурси
– Ігротека з найкращими сучасними настільними іграми
– Пікнік на природі в день закриття зміни

 

А також проходження траси в мотузковому парку і командна гра в лазертаг у клубі «Light Fight».

Розклад змін на літо-2022:

6 червня - 17 червня

патріотична зміна

20 червня-1 липня

історично-пригодницька зміна

4 липня - 15 липня

краєзнавча зміна

18 липня - 29 липня

профорієнтаційна зміна

1 серпня - 12 серпня

пригодницька зміна

15 серпня - 26 серпня

кулінарна зміна

Вартість змін у міському таборі

повна вартість

5 000 грн

вартість зі знижкою

4 600 грн

раннє бронювання

при бронюванні до 30.05 додаткова знижка

400 грн

Кому надаються знижки?

– щасливим власникам браслету “КІТ.Camp” (дітям, які вже були у нашому міському таборі);
– дітям з багатодітних сімей;
– дітям переселенців;
– дітям, які скористалися акцією «Приведи друга» (знижка надається обом учасникам).

Зверніть увагу!

Ціна раннього бронювання зберігається за вами протягом всього літа: якщо ви захочете влітку купити ще одну зміну, ви купити її по ціні раннього бронювання.

ГАРАНТІЯ ПОВЕРНЕННЯ ГРОШЕЙ: Якщо вашій дитині не сподобається в таборі протягом перших двох днів і вона не захоче далі ходити, ми повернемо вам гроші за решту днів.

Що говорять батьки про наш табір:

Ось і підійшло до кінця перше літо, яке наші діти — Софійка, Сергійко і Христинка провели разом з “Промінчиками”. Наші серця сповнені вдячністю всім тим людям, хто спричинився до його проведення. Адже за веселими, захоплюючими, пізнавальними днями у таборі стояла величезна творча праця колективу.

Кожен день ставав справжньою подією в житті дітей. В них було стільки позитивних емоцій, вражень, вони дивували нас, батьків, цікавими знаннями від мандрівок у часі, ми раділи їхнім першим досвідом у катанні на конях, скалолазінні, подолання маршрутів канатної дороги, усім, що вони зробили власними руками. Христинка випробувала себе у різних професіях, і це незабутній досвід на роки. Вона поринула у дивовижне життя Дикого заходу, ставши на якийсь час ковбоєм, індіанцем. Неможливо не згадати і смачні обіди, і приємні чаювання.Ми, батьки, переконані, що навіть такий безтурботний час, як літні канікули, має бути спрямований на те, щоб діти відпочиваючи і граючись пізнавали багато цікавої і корисної інформації. Ми зрозуміли, що це можливо з “Промінчиками”. Тому усім батькам, які дбають про розвиток своїх дітей, радимо записувати їх у “Промінчики”. І ви не пошкодуєте!!! Єфремови Ярослав і Марія.

Мене дуже радує те, що моя Саня проводить час не тільки в телефоні, хоча я і так загрузив її по максимуму різними додатковими гуртками і репетиторами.
Але те, що робите Ви, це взагалі окрема тема, це не тільки ігри, це тімбілдінг, це не нудна теорія, а практика, яка потрібна для подальшого становлення дитини як повноцінного члена суспільства. Враховуючи, що в теперішній час ми стикнулися з дистанційним навчанням – то це для мене виглядає як навмисна спроба деградувати дітей і не дати їм потрібних знань. Я дякую Вам за те, що ви вкладаєте в дітей частинку себе, я бачу, що Ви робите це щиро, з любовю і креативно, так, щоб дітки були задоволені. Радий, що наші шляхи в певний період часу пересіклися і дякую, що закладаєте хороший і потрібний фундамент для майбутніх членів соціуму…
Може багато написав, вибачте))), просто хотів подякувати за ту копітку і важливу роботу яку робите Ви і ваша команда. Тато Саші І.

Дуже дякуємо “Промінчикам”, директору, вчителям за турботу, цікаві екскурсії, нові знання, позитивні емоції, сонячний настрій нашої дитини! З найкращими побажаннями, родина Семеновичів.

Хочемо подякувати за чарівну подорож до загадкового лісу, де живе казка. Вихователі зуміли за такий короткий період зацікавити дітей, занурити їх в світ повчального дива. Взагалі “Промінчики” – прогресивний, модерновий, людяний і добрий клуб талановитих дітей і їх наставників. Дякуємо вам! Батьки Богданчика Монастирського.

Дякуємо “Промінчикам” за цікаво проведений час на протязі двох тижнів. Донька Яночка з захопленням розповідала про екскурсії, катання на конях, цікаві досліди. Гнатюк Алла.

Дуже задоволені табором який дає можливість всебічно розвиватись дитині та удосконалювати вміння та навички. Щодня нові враження, гарний настрій, знання. Прекрасні творчі вчителі, які дбайливо та індивідуально підходять до кожної дитини. В групі театральної зміни кожна дитина стала маленьким професійним актором. Батьки Олічки Нестерук.

Чудовий табір. Цікаво, весело, пізнавально, насичено, різноманітно…це далеко не всі слова якими можна описати дні проведені в таборі. Дякую вчителям та організаторам за незабутні враження та радість дитини. Стула Наталя, мама Даші.

Дуже дякуємо за чудово проведений час – пізнавально, весело, активно! Максимчик отримав море позитивних емоцій та вражень! Дякуємо вихователям за турботу та ласку!!! Ми ще до вас прийдемо! Анастасія Гаврилюк.

Хочу подякувати за чудово проведений час у літньому таборі. Хоча були ми зовсім трошки – вражень безліч! особливо сподобалась зустріч з поліцією. Дякуємо за терпіння, професіоналізм і любов до діток. Бажаємо “Промінчикам” процвітання, втілення всіх задумів та чемних діток. До зустрічі у таборі наступного літа. Волкова Юлія, мама Саші.

Наші контакти:

Ви можете нам зателефонувати, написати у месенджери або залишити заявку на сайті і ми обов’язково з вами зв’яжемося

Наша адреса:
м.Тернопіль, вул.Живова,11в
Офіс-центр Park Town (парк «Топільче»)